TIBBİ DANIŞMANLIK HİZMETİ NEDİR?

Günümüz mobil teknolojisi artık ihtiyaç duyduğumuz her an sağlık sorunlarımızı özel doktorlar ile telefon üzerinden gerçekleştirmemize olanak sağlayan bir sistemdir. Sadece sağlık sorunlarınızda değil bilgi almak içinde kullanabileceğiniz  numaramız  sayesinde günün her saatinde profesyonel destek alabilirsiniz.

Yapacağınız çağrı sırasında rahatsızlığınızı belirttiğiniz anda sizi ilgili birime aktaran IVR sistemi sayesinde alanında uzman doktorlarımız size en doğru ve sağlıklı çözümler sunacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise, size yöneltilecek sorulara doğru ve eksiksiz bir yanıt vermenizdir. Vereceğiniz her bilgi sağlık sorununun değerlendirilmesi ve çözümü için oldukça önemlidir.

ACİL TIP DANIŞMANLIK HİZMETİ NEDİR?

DETAM SAĞLIK KURULUŞ olarak tüm sağlık konularına hâkim olan uzman doktorlarla çalışmaktayız. Sadece özel ambulans değil, profesyonel olarak sunduğumuz tıbbi danışmanlık hizmetimizde oldukça talep gören ve beğenilen servislerimiz arasındadır. En çok tercih edilen özel hemşire hizmeti, mobil revir ve fizik tedavi uzmanı gibi yaşlı ve hasta bakımında en uygun çözümleri sunuyoruz.

İstanbul lokasyonlu çağrı merkezimizi arayıp tüm özel ambulans, Mobil Sağlık Aracı ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz konularda da kurumsal anlamda destek veriyoruz. İşte bize günün her saati ulaşabileceğiniz telefon numaramız 444 6 596 www.detam.com.tr